| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| رقم المسمار | فرد واحد |
|---|---|
| عملية البثق | قذف متعدد الطبقات |
| لون الأنبوب | أسود + أصفر أو أزرق |
| الأتمتة | تلقائي |
| طريقة المعايرة | مكنسة |
| بناء | مع هيكل "H". |
|---|---|
| رقم المسمار | برغي واحد |
| مادة | PP / HDPE |
| مجال | الصرف/إمدادات المياه/تصريف مياه الصرف الصحي/الزراعة |
| تفاصيل التغليف | التعبئة القياسية |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| المواصفات | بي-910 |
|---|---|
| الطارد الرئيسي | 130 |
| قطر الأنبوب (مم) | 1160 ملم |
| السعة (كجم / ساعة) | 600 كجم / ساعة |
| تفاصيل التغليف | وفقاً للحالة الفعلية |
| المواصفات | بي-910 |
|---|---|
| الطارد الرئيسي | 130 |
| قطر الأنبوب (مم) | 1160 ملم |
| السعة (كجم / ساعة) | 600 كجم / ساعة |
| تفاصيل التغليف | وفقاً للحالة الفعلية |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| تفاصيل التغليف | الحزمة القياسية |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |